• et
  • fi
  • sv
  • ru
  • en
+372 6 580 340 info(ät)zincpot.ee

Firmast

Hea inimene!

2006. aasta oktoobris asutasid Eesti ettevõtjad AS-i Paldiski Tsingipada. Ettevõte loodi kvaliteetse ja tänapäevastele nõuetele vastava teraskonstruktsioonide kuumtsinkimise võimaluse puudumise tõttu regioonis.

Ettevõtte strateegiaks on pakkuda metallitööstusettevõtetele piirkonna parimat kuumtsinkimise teenust. Selle elluviimiseks oleme valinud maailma tipptehnoloogia, mille olulisteks märksõnadeks on efektiivne energia- ning protsessi kulumaterjalide kasutus, ohutu töökeskkond ning kõrge keskkonnasõbralikkus.

AS-i Paldiski Tsingipada kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonna juhtimine on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ning ISO 50001 standarditele. Alates tegevuse algusest on ettevõte keskkonnakompleksloa omanik vastavalt Euroopa Liidus kehtivale IPPC-direktiivile. Samuti oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ning Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

Suur osa tootmispersonalist on läbinud erialase koolituse Saksamaal. Loodame siiralt, et jõupingutused, mida oleme teinud eesmärgil saada regiooni parimaks kuumtsinkimisettevõtteks, väljenduvad Teie rahulolus meie teenustega.

Tulemusliku koostöö nimel,

AS Paldiski Tsingipada töökas kollektiiv